ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lilo Dhe Stic

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Gold Member
Gold Member


Numri i postimeve : 563
Reputation : 2
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: Lilo Dhe Stic   Thu Jan 17 2008, 02:09

Film Vizatimor Shqip Lilo Dhe Stic

info
Video Size 640x480
Audio: 44100hz 16bpz 2ch
Lenght: 1:16:58
Bitrate: 1271 kbps
Part: 8
Madhsija: 716735 Kb
Formati: AVI

Download Filmin nga RapidShare:
http://rapidshare.com/files/68566965/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part1.rar
http://rapidshare.com/files/68627184/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part2.rar
http://rapidshare.com/files/68566422/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part3.rar
http://rapidshare.com/files/68626880/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part4.rar
http://rapidshare.com/files/68627272/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part5.rar
http://rapidshare.com/files/68627150/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part6.rar
http://rapidshare.com/files/68627332/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part7.rar
http://rapidshare.com/files/68578757/Lilo_dhe_Stic_Shqip.part8.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xoface.buygoo.us
 
Lilo Dhe Stic
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: DVD Filma Shqip & Englisht dhe shum gjuh tjera :: Filma per Femijė :: shkarko:Filma per Femijė-
Kėrce tek: