ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac   Fri Jan 18 2008, 01:41

Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac

Panairi i sivjetmė Macworld, i cili po mbahet prej 15 deri mė 18 janar nė San Francisco, ka shfrytėzuar edhe Microsoftin i cili adhuruesve tė kėtyre kompjuterėve iu ka paraqitur versione tė veēanta tė aplikacioneve tė paketės pėr zyre.
Siē ka deklaruar Han Yi-Shaw, programues kryesor nė njėsinė e Microsoftit pėr zhvillimin e kėtyre versioneve, ata kanė pasur katėr qėllime – thjeshtėsinė, operabilitet, pėrshtatje pėr qėllime profesionale dhe kompatibilitet. Po ashtu, nė Microsoft kanė dėshiruar qė sa mė mirė tė pėrshtatin edhe pamjen e aplikacionit pėr mjedisin e punės nė kompjuterėt Mac.

Pėr pronarėt e Mac nė dispozicion janė tri variante tė paketės pėr zyrė tė Microsoft Office 2008 - Microsoft Office 2008 pėr Mac me ēmim prej 539.95 dollarėsh, versioni Microsoft Office 2008 pėr MacHome dhe Student me ēmim prej 199.95 dollarėsh si dhe versioni Microsoft Office 2008 pėr Mac Special Media me ēmim prej 629.95 dollarėsh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Paraqitet Microsoft Office 2008 pėr Mac
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...-
Kėrce tek: