ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 DY Vite Pa Ty President!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Gold Member
Gold Member


Numri i postimeve : 563
Reputation : 2
Registration date : 06/01/2008

MesazhTitulli: DY Vite Pa Ty President!!   Sat Feb 09 2008, 04:17

N’ja Dy fjale me Ty Z.President!


U merzita shum Z.President,edhe thash t’I thom nja dy-tri fjal per Kosoven,qe ti e bekove,per Pavarsin e saj qe ti e solle,dhe per LDK-n shtepin tende e tonen,qe ishte dikur.
Po du t’them Z.Kryetar,se gjerat ndryshuan per te keq,pasi Ty t’mori Zoti!
A t’kujtohen Z.Kryetar disa njerz qe rrishin pas teje,dhe goja e tyre ishte plot Rugove!
Z.President,spo di kah me ja nis bisedes me TY,shume gjera te kqija ndodhen pasi t’mori Zoti Ty!
President,Kosova ka nevoje per TY!
Erdha qe t’I flas nja 2-3 fjal me ty!9-
President,shtepin qe e ndertum bashkarisht,e shkaterruan!
A e din kush?
Ata qe gjithmon e deshen vdekjen tende,ata qe gjithmon qendrun pas shpines tende,e ishin te pafuqishem te dilnin perball teje,sepse gjithmon kan qen e do te jen te vegjel,para teje!
Ehhh President,President!
Sot LDK nuk ekziston,eshte bashku me ata qe t’shane’t’fyen te pergatiten atentate,t’I vrane bashkepuntoret ,nuk lane gja pa t’thane!
Jan te dhimbshme keto qe do ti them,e di qe sdo te kesh forc t’I perballosh,por as populli qe aq shum te deshi,nuk I duroj dot keto gjera,dhe u shpernda kah mujti,me deshir e pa deshir!
Sot LDK eshte ne duar te atyre qe me se paku e deshen LDK-n dhe TY!
Ne LDK President,nuk jan bashkepuntoret, qe gjithmo ishin afer teje!Nuk eshte LULI qe u rrit prane teje,e ti ja dhe besimin.
Nuk eshte as Mark Krasniqi,qe nuk tu nda kurre,por qendroj besnik afer teje edhe ateher kur te tjeret nuk t’donin!
Ehh President,na perzun nga LDK-ja,sepse ne filluam rrugen,aty ku TI e le,e te tjeret e devijuan ket rruge!
Akademik Dacin,qe gjithmon ishte afer teje,per te mir e per te keq,cdo hall e dert per Kosove e ki ba me te,e larguan nga detyra qe ti ia besove, nga kta njerz shlaterrues!
Eshte betu se gjithmon do te ndjek rrugen tende,dhe ne po I shkojm pas,ashtu si qendrum besnik ndaj Ty!
President ne LDK sot nuk eshte as Agimi(Rexha)t’kujtohet pritjet qe I organizonte ne SHBA,per ty.As Elmiu qe e emerove keshilltar ne zyren e Kosoves te hapur ne Amerike nuk eshte me ne LDK
President,tash e teprova,por duhet te them se as baca Hysen(Gervalla) nuk eshte ne LDK!
Askush ska mbet me aty,per veq disa karrieristav qe u ben milionera me emer tendin!
A po e sheh President se kam te drejt qe te jem I hidheruar ne TY qe shkove e na le kur me se shumti kishim nevoj per ty!
President,zemra po don me plas,humben simbolet,vula jote Himni qe me aq endje kishe deshir ta ndegjosh!
Flamuri I Dardanis Z.President,ka mbet veq nje enderr e pa realizueshme tani,populli veq ishte mishnu me ket Flamur,por zemer liget nuk lejuan,sepse tani jan hyp ne pushtet e kan me ba flamur per minoritete!
Z.President,Fotografin tende e keqperdoren gjate tere fushates zgjedhore,sepse ndryshe as ato pak vota nuk I kishin marr!
President a te kujtohet ai Eqremi I Prizrenit???Ti ende e ke te fresket kerkesen e tij qe te mbahen zgjedhjet ne LDK,ateher kur ti luftoshe per jet a vdekje!!Ky kerkonte qe ta merr LDK-n ende pa dhane shpirt Ti!
Me siguri t’kujtohet edhe Fatmiri (Sejdiu)!! A e mban ne mend nje her n’Amerik kur ishe ne takim me komunitetin Shqiptar atje,ky far Fatmiri aq I vogel ka qen sa qe nuk u vrejke qe eshte aty,sa qe t’kujtohet Elmiu(Berisha)u qu me ja leshu vendin sepse pat mbet ne kembe,sepse per Shqiptaret ne Amerik ishte njeri I pa njofeshem!Ehh ky Fatmiri sot Z.President ja ka zgjat vetit mandatin per 5 vite!
A e din qysh Z.President??
Duke u bashku me ata qe I permenda ma lart.!
President,vertet po nervozona,dhe po them athu,a kan mendu najher kta njerz,per ata qe u rrahen u vrane u denuan u shane duke mbrojt LDK-n dhe TY,para qe te behen kaq miq te afert njeri me tjetrin!
Bota Sot Z.President eshte denu me shuma te medha euro nga kta matrapaz,vetem e vetem qe mbrojten fjalen e lire,mbojten Pavarsin e Kosoves,te mbrojten Ty!
A thu a kan turp kta njerz???
Z.President e di se t’kam lodhe e t’kam merzit,por vertet keshtu eshte sot populli Shqiptare,I pa shpres,sepse e vetmja shpres ishe Ti.!
Ahhh po President,harrova me te than,nje memorial,eshte permend me tu ndertu per gjithe ate qe ki ba per Kosove,por besom ajo kish qen veq farse!
Z.President,une po shkoj,por te premtoj qe do te vij shum shpesh qe t’bisedojm bashk,por te premtoj se me sdo te jap lajme te kqija!Te premtoj Z.President
__________________
Ndjehem krenar me ty Z.PRESIDENT....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://xoface.buygoo.us
 
DY Vite Pa Ty President!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Politika & Shtypi :: Politika :: Dr Ibrahim Rugova 1944 - 2006-
Kėrce tek: