ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Del versioni i ri i Firefox 3

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Del versioni i ri i Firefox 3   Thu Feb 14 2008, 01:22

Del versioni i ri i Firefox 3

Nėse jeni aventurist i cili kėrkon qė i pari tė provojė tė gjitha risitė nė botėn e teknologjisė, apo me testim dėshironi tė jepni kontributin tuaj pėr komunitetin open source, atėherė Firefox 3 Beta 3 ėshtė i dedikuar pikėrisht pėr ju.
Me rreth 17 pėr qind tė pjesėmarrjes nė botėn e shfletuesve tė uebit, Firefox ēdo ditė e mė fuqishėm po i bėn pėr veti njė numėr tė madh tė shfrytėzuesve. Thjeshtėsia e pėrdorimit, stabiliteti dhe bollėku i opsioneve janė vetėm disa nga pėrparėsitė e Firefoxit ndaj shfletuesve tjerė tė internetit.

Firefox 3 nė versionin Beta 3 sjell me vete edhe disa pėrmirėsime, derisa burime tė shumta si problem kyē theksojnė “rrjedhjen” e memories gjatė shfrytėzimit tė kėtij shfletuesi tė uebit, qė ka qenė problem i shpeshtė i versioneve tė mėhershme.

Shfrytėzuesve tė cilėt dėshirojnė tė provojnė Firefox 3 Beta 3 ua tėrheqim vėmendjen se bėhet fjalė pėr versionin e dedikuar ekskluzivisht pėr testimin nga ueb programerėt dhe komunitetin open source dhe se ky definitivisht nuk ėshtė versioni final.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Del versioni i ri i Firefox 3
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Tė ndryshme :: Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...-
Kėrce tek: