ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 "Kėnga Magjike" humb magjinė?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blut-Angel
Admin
Admin


Numri i postimeve : 1360
Age : 28
Location : student
Reputation : 0
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: "Kėnga Magjike" humb magjinė?   Tue Oct 21 2008, 01:22Festivalit tė sivjetmė "Kėnga Magjike" po i mungon magjia, pasi qė prej tė gjitha kėngėve tė cilat janė prezantuar deri mė tani, thuajse asnjė nuk lė pėrshtypjen e njė hiti.

Ndoshta ėshtė plani i tillė i drejtuesve tė Festivalit, qė si zakonisht kėngėt e mira tė shfaqen nė fund qė publiku tė qėndrojė sa mė gjatė nė ethe.

Mirėpo nėse vazhdojnė tė shfaqin kėsi kėngėsh konkurruese, shumė shpejt publiku nuk do ta pėrcjell mė Festivalin, dhe ndoshta do t’i huq t’i pėrcjellė kėngėt mė tė mira.

Nėpėr forumet shqiptare notė pozitive pėr paraqitjen e tyre u jepen vetėm Ēiljeta Xhilagės dhe Blerina Brakės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pejanet.tk
 
"Kėnga Magjike" humb magjinė?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: