ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Craig: Roli i Bondit mė shpėton nga kriza e moshės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariggarmy
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 27
Location : kosovo
Reputation : 0
Registration date : 03/01/2009

MesazhTitulli: Craig: Roli i Bondit mė shpėton nga kriza e moshės   Sat Jan 03 2009, 18:10


Aktori Daniel Craig, i cili sė fundi festoi ditėlindjen e 40-tė, ėshtė i lumtur pėr rolin e tij tė James Bondit, pasi ky e ka mbrojtur atė nga kriza e jetės nė moshė tė mesme.

Craig ka luajtur spiunin e famshėm nė dy filmat e fundit “Casino Royale” dhe “Quantum of Solace”.

“Shpresoj se nuk do tė kem krizė tė moshės sė mesme. Nė fakt, unė po e jetoj kėtė krizė: vozis njė Aston Martin dhe veshi komplete tė pėrshtatshme dhe shėtis rrotull me vajza tė bukura. E jetoj krizėn nė filma”, ka thėnė aktori britanik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Craig: Roli i Bondit mė shpėton nga kriza e moshės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: