ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Afėrdita nuk xhelozon

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariggarmy
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 27
Location : kosovo
Reputation : 0
Registration date : 03/01/2009

MesazhTitulli: Afėrdita nuk xhelozon   Sat Jan 03 2009, 21:06


E dashura e Shpat Kasapit, Afėrdita Dreshaj, ka reaguar ndaj spekulimeve nė lidhje me raportet e saja me Rovena Stefėn duke thėnė se gjithēka shkon mirė ndėrmjet tyre.

Mediat shqiptare kishin spekuluar se raportet ndėrmjet tė dashurės sė Shpatit dhe Rovenės janė prishur pėr shkak tė disa fotografive tė publikuara kinse nga Rovena ku shihet kėngėtarja nga Shqipėria bashkė me Shpat Kasapin.

Mirėpo, Afėrdita ka mohuar gjithēka duke thėnė pėr revistėn “Albaniac” se asgjė nga kėto spekulime nuk janė tė vėrteta dhe se ajo ka raporte shumė tė mira me Rovenėn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Afėrdita nuk xhelozon
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: