ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Aniston: Mė mirė njė qen se njė mashkull

Shko poshtė 
AutoriMesazh
vissariggarmy
Fillestar
Fillestar
avatar

Numri i postimeve : 26
Age : 27
Location : kosovo
Reputation : 0
Registration date : 03/01/2009

MesazhTitulli: Aniston: Mė mirė njė qen se njė mashkull   Sat Jan 03 2009, 21:07


Aktorja hollivudiane Jennifer Aniston gjithmonė do t’i vlerėsojė qentė mė shumė se meshkujt, pasi qė dashuria e qenit ėshtė e pakushtėzuar.

Komikja e serialit “Friends”, e cila aktualisht ėshtė nė lidhje me rokerin John Mayer, ka dy qen dhe thotė se asgjė nuk mund tė krahasohet me shoqėrinė dhe besnikėrinė e tyre.

“Meshkujt vijnė e shkojnė, ndėrsa asnjėherė nuk krijohet njė lidhje tė cilėn e kam me qentė. Dashuria e qenve ėshtė e pakushtėzuar dhe kjo gjė mė pėlqen shumė”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Aniston: Mė mirė njė qen se njė mashkull
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: