ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ritchie tashmė ndihet i vetmuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Ritchie tashmė ndihet i vetmuar   Mon Jan 05 2009, 02:38


Filmbėrėsi Guy Ritchie e ka kaluar vetė natėn e Vitit tė Ri nė Wiltshire nė Angli, pasi qė fėmijėt dhe tashmė mė ish-gruaja e tij, Madonna, kishin qenė larg tij pėr festė.

Divorci i regjisorit dhe kėngėtares ėshtė finalizuar kėtė tė shtune, ndėrsa tė afėrmit e Ritchiet thonė se ai do ta ketė vėshtirė tė pėrballet me faktin qė duhet tė jetojė vetėm.

“Guy nuk ėshtė ndier mirė gjatė natės sė Vitit tė Ri. Ai ka kėrkuar tė qėndrojė vetėm, tė mendojė. Ka shikuar TV, ka pirė dhe e ka mbaruar shumė herėt festėn”, ka thėnė njė burim pėr tabloidin britanik “The People”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ritchie tashmė ndihet i vetmuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: