ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Whitaker do tė merr pjesė nė filmin e ri tė Stallones

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Whitaker do tė merr pjesė nė filmin e ri tė Stallones   Tue Jan 06 2009, 02:05


Aktori dhe regjisori Sylvester Stallone do ta realizojė filmin e ri "The Expendables", ndėrsa aktori Forest Whitaker ėshtė nė bisedime pėr tė luajtur nė film.

Stallone tashmė ka nėnshkruar me aktorėt e filmave aksion Jason Statham, Jet Li dhe Dolph Lundgren, tė cilėt do tė jenė pjesė e filmit qė flet pėr disa mercenarė nė njė mision pėr ta kapur njė diktator nė Amerikės Jugore. Ndėrsa fituesi i Oskarit, Whitaker, pritet ta luajė rolin e njė oficeri tė CIA-s i cili do tė jetė koordinuesi i tyre.

Skenarin e filmit e ka shkruar vetė ylli i filmit “Rocky”, ndėrsa xhirimet, tė cilat do tė realizohen nė Louisiana dhe Costa Rica, do tė fillojnė nė mars tė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Whitaker do tė merr pjesė nė filmin e ri tė Stallones
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: