ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Aguilera dizajnon linjė veshjesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Aguilera dizajnon linjė veshjesh   Tue Jan 06 2009, 14:18


Ylli i muzikės pop, Christina Aguilera, pritet tė dizajnojė njė linjė veshjesh pėr njė markė britanike, bėjnė tė ditur raportet t fundit.

Krijuesja e hitit “Dirty", ėshtė nė bisedime me pronarin e TopShop, Sir Philip Green, pėr tė krijuar njė linjė ekskluzive pėr zinxhirin e famshėm tė shitoreve, qė po ashtu do tė shesė edhe dizajne tė supermodeles Kate Moss.

“Sir Philip ka filluar bisedimet me Christinėn dhe shpreson tė nėnshkruajė marrėveshje sė shpejti. Ajo i ka vizituar zyrat nė Londėr dhe ata i kanė pėrcaktuar detajet”, ka thėnė njė burim.

“Philip e pėlqen stilin e saj dhe beson se ajo do tė sjellė diēka tė re pėr TopShop. Christina ėshtė njė bombė bionde e pop-it, derisa Kate ėshtė njė vajzė roku dhe njė modele. Ajo do tė pėrvetėsojė blerėsit mė tė rinj se sa Kate”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Aguilera dizajnon linjė veshjesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: