ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Lohan ‘sulmon’ gazetarėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Lohan ‘sulmon’ gazetarėt   Tue Jan 06 2009, 15:41


Lindsay Lohan ka akuzuar gazetarėt pėr spekulimet, sipas tė cilave ajo ėshtė ndarė me tė dashurėn e saj Samantha Ronson.

Tė hėnėn ėshtė spekuluar se aktorja e filmit “Mean Girls” ėshtė ndarė me tė dashurėn e saj, pasi aktorja kishte thėnė njė emision televiziv se ėshtė duke kėrkuar njė shtėpi tė re.

“Thashetheme... Vetėm diēka ėshtė e vėrtetė, Por kryesorja ėshtė gėnjeshtėr! Ne nuk jemi ndarė. Dėgjoni mirė fjalėt dhe shkruani siē duhet”, ėshtė shprehur Lohan duke iu drejtuar gazetarėve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lohan ‘sulmon’ gazetarėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: