ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Hudson e ēmendur pas djemve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Hudson e ēmendur pas djemve   Tue Jan 06 2009, 19:09


Aktorja seksi Kate Hudson ka pranuar se qė kur ka qenė nė moshė tė re, nėna e saj kishte qenė e shqetėsuar pėr interesimin e madh qė kishte shprehur ajo pėr meshkujt.

Aktorja e filmit “Bride Wars” qė nga shkurorėzimi me rokerin e grupit “Black Crowes”, Chris Robinson, nė vitin 2006, ka qenė nė lidhje me aktorėt, Owen Wilson dhe Dax Shepard, dhe me ēiklistin Lance Armstrong, ndėrsa tash pėr herė tė parė pas shumė vitesh ėshtė vetėm.

“Gjithmonė kam qenė e ēmendur pas djemve. Kur isha 16-vjeēare nėna ime shqetėsohej shumė pėr interesimin e madh qė shprehja unė pėr gjininė e kundėrt. Gjithmonė kam pasur njė tė dashur. Kjo ėshtė hera e parė qė nga mosha 16-vjeēare qė nuk kam tė dashur”, ka thėnė Hudson pėr revistėn “Elle”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hudson e ēmendur pas djemve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: