ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Winslet ėndėrron Oskarin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Winslet ėndėrron Oskarin   Tue Jan 06 2009, 21:08


Kate Winslet dėshiron ta fitojė Oskarin kėtė vit pasi qė ėshtė lodhur duke konkurruar pėr tė dhe duke mos arritur ta rrėmbejė kurrė ēmimin tė cilin e ėndėrrojnė tė gjithė aktorėt.

Aktorja britanike ėshtė nominuar tri herė pėr ēmimin e aktores mė tė mirė dhe dy herė pėr aktoren mė tė mirė nė rol dytėsor, mirėpo ende nuk e ka fituar Oskarin.

“Dėshiroj tė pohoj se dua ta fitoj Oskarin. Nuk dėshiroj tė rregullohem, tė shkoj tė ulem aty tė pres, dhe nė fund tė fitojė dikush tjetėr. Megjithatė tė gjithė e bėjnė kėtė, apo jo...”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Winslet ėndėrron Oskarin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: