ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ish-gruaja e Anthonyt mohon lidhjen me kėngėtarin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Ish-gruaja e Anthonyt mohon lidhjen me kėngėtarin   Wed Jan 07 2009, 14:20


Ish-gruaja e Marc Anthonyt, Daynara Torres, ka qeshur me spekulimet kinse ajo ėshtė sėrish nė lidhje me kėngėtarin.

Mediat kanė spekuluar se martesa e Marc Anthony dhe Jennifer Lopez ėshtė nė telashe, dhe se kėngėtari i ėshtė kthyer dashurisė sė vjetėr.

Lopez dhe Anthony i kanė mohuar spekulimet se martesa e tyre ėshtė nė krizė, ndėrsa tani edhe Miss Universe e dikurshme, Daynara, e ka bėrė tė njėjtėn gjė.

“Ka shumė njerėz tė kėqij...Nuk dėshiroj tė merrem me kėto spekulime. Jam e kėnaqur me jetėn time dhe me fėmijėt e mi. Unė kam ecur tutje dhe mendoj se ndarja dhe gjithēka tjetėr ka ndodhur pėr tė mirė”, ėshtė shprehur Daynara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ish-gruaja e Anthonyt mohon lidhjen me kėngėtarin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: