ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...   Thu Jan 08 2009, 14:15


Tom Cruise, Mark Wahlberg dhe Keanu Reeves janė nominuar pėr ēmimin Golden Raspberry Award.

Tre aktorėt bėjnė pjesė nė grupin e aktorėve mė tė kėqij tė vitit, tė cilėt do tė ‘turpėrohen’ nė ceremoninė Razzies, e cila do tė mbahet njė natė para ndarjes sė ēmimeve Oskar.

Cruise ėshtė nominuar pėr paraqitjen e tij nė filmin “Valkyrie”, Wahlberg pėr filmin “The Happening”, ndėrsa Reeves pėr performancėn e tij nė filmin “The Day The Earth Stood Still”.

Paris Hilton ėshtė favoritja kryesore pėr ta fituar ēmimin e aktores mė tė keqe, por tė nominuara janė edhe Jessica Alba, Reese Witherspoon dhe Diane Keaton

Nominimet e tė mėrkurės pėr filmat mė tė kėqij pėrfshijnė: “Meet The Spartans”, “Speed Racer”, “High School Musical 3”, “The Happening”, “Meet Dave” dhe filmi i Paris Hiltonit, “The Hottie & The Nottie”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ēmimin “Mjedra e Artė” e fiton...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: