ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Anne Hathaway urren dasmat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Anne Hathaway urren dasmat   Thu Jan 08 2009, 14:16


Edhe pse luan nė filmin, i cili ka tė bėjė me nuset, "Bride Wars", aktorja Anne Hathaway i urren dasmat.

Aktorja, e cila sė fundmi ėshtė ndarė nga, tashmė ish-i fejuari i saj, Raffaello Follieri, pasi qė ky i fundit ishte arrestuar pėr mashtrim, thotė se dasmat asnjėherė nuk kanė qenė gjėja e preferuar e saj.

“Asnjėherė nuk mė kanė pėlqyer dasmat. Kurrė nuk kam menduar pėr martesė. Unė thjesht e dua njė burrė tė mirė”, ka thėnė Hathaway, e cila ėshtė paraqitur nė njė varg filmash tė cilat kanė tė bėjnė me dasma dhe martesa, pėrfshirė “Rachel Getting Married”, “The Princess Diaries 2: Royal Engagement” dhe sė fundmi nė filmin “Bride Wars”, ku luan krahas Kate Hudson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Anne Hathaway urren dasmat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: