ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Electra pėlqen seks shopingun

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Electra pėlqen seks shopingun   Fri Jan 09 2009, 16:47


Ish-ylli i serisё “Baywatch”, aktorja Carmen Electra, thotė se hobi i saj ёshtё koleksionimi i veglave tё seksit.

Nё njё intervistё tё saj tё fundit, Carmen Electra, ka bёrё tё ditur njё dёshirё tё saj tё pazakonshme, tё bёjё shoping nё shitore tё seksit.

“Mё pėlqen tё shkoj nё ‘seks shop’ kur shёtis nёpёr botё dhe koleksionoj prangat mё interesante dhe veshjet intime qё mё tёrheqin. Janё shumё ngacmuese”, ka deklaruar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Electra pėlqen seks shopingun
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: