ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cruise: Suri e pėlqen skenėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Cruise: Suri e pėlqen skenėn   Sat Jan 10 2009, 13:40


Tom Cruise ёshtё i bindur se vajza e tij dhe Katie Holmes, Suri, do tё bёhet njё aktore kur tё rritet, pasi dyvjeēarja ka tentuar tё ngjitet nё skenё gjatё performancёs sё nёnёs sё saj nё teatrin Broadway nё shfaqjen “All My Sons”.

Cruise dhe Suri kanё qenё auditor tё rregullt gjatё paraqitjes sё Holmes nё teatėr, dhe aktori thotė se ai ka qenё “mё shumё se 30 herё”, qё kur shfaqja ka debutuar nё shtator.

“Kam shikuar me Surin nga anёt dhe shihja kёmbёt e saj duke u zvarritur kah skena. Kuptova se ajo e dėshironte skenėn. E ndalova dhe i thash, ‘Nuk mund tё shkosh nё skenё’, dhe ajo mё tha ‘Pse’?”, ka thёnё aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cruise: Suri e pėlqen skenėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: