ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rourke: Kam marrė steroide pėr filmin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Rourke: Kam marrė steroide pėr filmin   Tue Jan 13 2009, 16:57


Mickey Rourke ka njoftuar se ka marrė steroide pėr pėrgatitjen e trupit tė tij pėr xhirimet e filmit "The Wrestler".

Aktori ėshtė dashur tė shtojė kilogramė pėr rolin e Randy 'The Ram' Robinson nė filmin i cili tė dielėn mbrėma ia siguroi njė ēmim Golden Globe.

Rourke ka punuar me njė ekspert izraelit, dhe ka pėrdorur lloje tė ndryshme tė ushqimeve pėr tė shtuar nė peshė, ndėrsa nė njė intervistė pėr “Men's Journal” ka pranuar se pėr ta shpejtuar procesin ai ka pasur pak ‘ndihmė shtesė’.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Rourke: Kam marrė steroide pėr filmin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: