ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Spears largohet nga Los Angeles

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Spears largohet nga Los Angeles   Wed Jan 14 2009, 15:10Ylli i muzikės pop, Britney Spears, do tё largohet nga Los Angelesi, pasi ёshtё duke u zhvendosur nё njё shtёpi tё re larg nga Hollywoodi.

Kёngёtarja ka nėnshkruar kontratė prej 8.9 milionė dollarėshe pёr tё marrё njё shtёpi nё zonёn Calabasas tё Kalifornisё dhe aktualisht ёshtё duke i transferuar tё gjitha gjėsendet e saj nё pronėn e re.

Spears ka vendosur tё largohet nga shtėpia e saj Studio City, nё Kaliforni, me qėllim qё t’i shmangė ndėrhyrjen e vazhdueshme tё paparacёve si dhe tё jetė mё afėr me djemtė e saj, Sean Preston, 3-vjeēar, dhe Jayden James, 2-vjeēar, tё cilėt jetojnė me babanė e tyre, Kevin Federline
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spears largohet nga Los Angeles
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: