ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Metallica dhe GN’R bashkė nė turne?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Metallica dhe GN’R bashkė nė turne?   Thu Jan 15 2009, 21:55Anėtarėt e bendit "Metallica" planifikojnė njė turne tė pėrbashkėt me "Guns N’ Roses", pasi u ka pėlqyer shumė albumi i tyre rikthyes, "Chinese Democracy".

Kėngėtarėt e megahitit “Nothing Else Matters” janė fansa tė kolegėve tė tyre tė “GN’R”, ndėrsa bateristi i “Metallica”, Lars Ulrich, ka thėnė se ai dėshiron ta shfrytėzojė mundėsinė pėr njė turne tė pėrbashkėt me grupin e riformuar tė Axl Rose.

“Ne jemi qen rruge dhe dėshirojmė tė shkojmė nėpėr turne, prandaj kurrė nuk do ta refuzonim njė turne tė pėrbashkėt. Na ka pėlqyer shumė ‘Chinese Democracy’ dhe do tė pranonim me dėshirė tė kėndojmė nė koncerte tė pėrbashkėta”, ka thėnė Ulrich.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Metallica dhe GN’R bashkė nė turne?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: