ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Daniel Craig nuk i pėlqen armėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Daniel Craig nuk i pėlqen armėt   Mon Jan 19 2009, 02:03Ylli i filmave aksion thotė se armėt nuk e tėrheqin atė edhe pse ai gjuan me shumicė nė filmin e tij tė ri “Defiance” dhe luan rolin e spiunit James Bond nė dy filmat e fundit.
“Nuk do tė doja tė kem punė me armėt nė jetėn time tė pėrditshme”, ka thėnė aktori britanik.

Por, pavarėsisht frikės nga plumbat, Daniel mė herėt ka thėnė se ai “kurrė nuk ka frikė” nga rolet e rrezikshme si Bondi.

“Kurrė nuk kam frikė pasi ne vazhdimisht bėjmė prova. Nuk shkoj vetėm tė qėndroj nė ēati dhe tė kėrcej nga ajo”, ka shtuar Craig.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Daniel Craig nuk i pėlqen armėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: