ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ēmimi i Rihannas i jepet gabimisht Katy Perryt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Ēmimi i Rihannas i jepet gabimisht Katy Perryt   Mon Jan 19 2009, 02:09Kėngėtarja Katy Perry ka mbetur me fytyrė tė skuqur kur njė lėshim nė llogaritjen e votave kishte nxjerrė atė gabimisht fituese pėr kategorinė Best International Song nė ndarjen e ēmimeve NRJ Music Awards, ndėrsa ēmimi kishte qenė i dedikuar pėr Rihannan.
Kėngėtarja u ngjit nė skenė nė ngjarjen e organizuar nė Kanė, Francė, gjatė tė shtunės mbrėma (17 janar), pėr tė marrė ēmimin pėr hitin “I Kissed a Girl”, tė cilin ia dha anėtarja e grupit “Pussycat Dolls”, Nicole Scherzinger, duke falėnderuar publikun dhe duke thėnė se ky ishte ēmimi i parė i saj.

Por, 90 minuta mė vonė ėshtė zbuluar gabimi, kur nikoqiri, Nikos Alliagas, kishte zbuluar se gafėn para publikut.

Nė kėtė ngjarje tė shpėrblyer ishin edhe Britney Spears, Enrique Iglesias, Pussycat Dolls dhe Jonas Brothers.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Ēmimi i Rihannas i jepet gabimisht Katy Perryt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: