ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Smith: Jam shumė i mirė nė shtrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Smith: Jam shumė i mirė nė shtrat   Wed Jan 21 2009, 22:37Aktori Will Smith nuk turpėrohet tё zhvishet dhe tё paraqitet nё skenat lakuriqe, pasi ai ёshtё “shumё i mirё” nё shtrat.
Ylli i filmit “Men In Black”, i cili ёshtё shpallur si aktori mё i fuqishėm nё planet nga magazina Newsweek, thotė se e vetmja gjё qё e ndalon atё nga shqetėsimet rreth zhveshjes para kamerave, ёshtё fakti se ai ёshtё njё “i lig” nё shtrat.

“Tё heqёsh teshat para njё grupi tё njerėzve qё rrijnё rrotull dhe tё shohin, ёshtё shumё, shumё e vėshtirё. Por unё nuk turpėrohem, pasi jam shumё i mirё nё shtrat”, ka thёnё aktori 40-vjeēar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Smith: Jam shumė i mirė nė shtrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: