ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Gati albumi i ri i “The Faces”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Gati albumi i ri i “The Faces”   Wed Jan 21 2009, 22:40Ronnie Wood dhe Rod Stewart kanё incizuar albumin e parё tё pёrbashkёt nё 30 vitet e fundit, disa javё pasi konfirmuan planet pёr tё bashkuar supergrupin e viteve 1970-ta, “The Faces”
Dyshja legjendare planifikojnė tё zhvillojnė turne gjatё verёs sё ardhshme, sё bashku me anėtarёt tjerё origjinal tё bendit Kenney Jones, Ian McLagan dhe me njё basist mysafir, i cili do tё zёvendёsojё tё ndjerin Ronnie Lane.

Dhe bendi i reformuar tashmё ka incizuar materialin e ri aq shumё tё pritur, pas njё udhėtimi inspirues nё Costa Rica, Bermude, dhe Miami, shkruan The Sun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gati albumi i ri i “The Faces”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: