ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Dafina i nėnshtrohet intervenimit kirurgjik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Re: Dafina i nėnshtrohet intervenimit kirurgjik   Thu Jan 22 2009, 22:01

Vala po me dhimbet Dafina a ishalla sherohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Dafina i nėnshtrohet intervenimit kirurgjik   Thu Jan 22 2009, 21:45Kėngėtarja e re kosovare, Dafina Zeqiri, ka thyer hundėn pėrderisa po skijonte nė qendrėn e skijimit nė Brezovicė. Mėsohet se pas kėsaj, gjendja shėndetėsore e kėngėtares ėshtė pėrkeqėsuar, prandaj ajo ėshtė detyruar tė shkonte nė Suedi, ku dhe do tė ketė intervenim kirurgjik.
Pėr kėtė arsye Dafina mungoi nė promovimin e videoklipit “La Vida Loca” tė mbajtur nė Prishtinė. Kėtė kėngė tė re Dafina e kėndon nė bashkė me Bleron dhe F-Kay.

Ky nuk ėshtė bashkėpunimi i parė i Dafinės me kėngėtarė tė tjerė. Mė parė ajo ka bashkėpunuar edhe me tė tillė si Hekuran Krasniqi, Lyrical Son dhe Genc Prelvukaj, i cili deri para njė kohe ishte producent i kėngėtares.

Kėnga e fundit e Dafinės “Bateritė” ishte pjesėmarrėse nė festivalin “Kėnga Magjike 2008”, ku u shpėrblye me ēmimin “Magjia e parė”, i cili u jepet artistėve mė tė dalluar ndėr tė rinj.

Dafina Zeqiri ėshtė njė ndėr kėngėtaret mė aktuale nė skenėn muzikore, qė kohėt e fundit po veēohet pėr paraqitjet e saj skenike. /ktv/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dafina i nėnshtrohet intervenimit kirurgjik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: