ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Kournikova dhe Iglesias fejohen?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Kournikova dhe Iglesias fejohen?   Sat Jan 24 2009, 01:42Ylli i tenisit, Anna Kournikova, ka nxitur thashethemet se ajo do tё martohet me kёngёtarin Enrique Iglesias, pasi 27-vjeēarja ёshtё fotografuar me njё unazё tё madhe diamanti nё gishtin e martesės.
Dyshja, tё cilёt janė sё bashku pёr shtatё vite, janė shėtitur brigjeve tё Miamit gjatё kėtij muaji, kur bukuroshja bionde ёshtё parё duke mbajtur njё unazё tё shkėlqyeshme.

“Gjithkush flet se Anna do tё fejohet. Ajo mban njё unazё tё shkėlqyeshme nё gishtin e majtё tё unazės. Anna vėrtet ёshtё e turpshme nga thashethemet. Ajo nuk mohon asgjė, duket njё buzėqeshje tё madhe nё fytyrёn e saj”, ka thёnё njё burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kournikova dhe Iglesias fejohen?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: