ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Eastwood: Nuk jam plak pėr role aksion

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Eastwood: Nuk jam plak pėr role aksion   Sat Jan 24 2009, 01:51Aktori Clint Eastwood thotė se ai ende nuk ėshtė aq i moshuar dhe se mund tė luaj nė filma aksion.
Ylli i filmit “Dirty Harry”, 78-vjeēar, thotė se ende nuk e ka tejkaluar limitin e mundėsive kur ėshtė fjala pėr role fizike, pavarėsisht se ėshtė njė prej yjeve mė tė vjetėr nė Hollywood.

“Ende jam i mirė nė aspektin fizik. Jashtėzakonisht kėnaqem gjatė pjesėve aksion tė filmave tė mi. Dhe duhet tė them, ende vrapoj mjaft pėr tė ruajtur formėn qė kam sė fundi, aq sa ende mund tė ngjitem njė herė ose dy mbi ēati”, ka thėnė aktori.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Eastwood: Nuk jam plak pėr role aksion
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: