ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Jade Jagger ndjek hapat muzikor tė babait

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Jade Jagger ndjek hapat muzikor tė babait   Sun Jan 25 2009, 01:18Vajza e Sir Mick Jagger, Jade, ёshtё duke ndjekur hapat e yllit tё Rolling Stones, duke filluar karrierė muzikore.
Pasi ka hequr dorё nga puna e saj si disenjatore e bizhuterive, 37-vjeēarja ka kthyer vėmendjen kah muzika dhe ka krijuar njё kompani pёr produksion muzikor, tё modёs dhe arti, tё quajtur “Jezebel”.

Jade planifikon ta shfrytėzojё kёtё kompani, pёr tё promovuar karrierėn e saj si DJ, si dhe pёr tё mbajtur koncerte dhe ngjarje tё tjera pёr artistёt tjerё. Ajo tashmё ka bashkėpunuar edhe me Lily Allen dhe Estelle.

Jade ka bёrё paraqitjen e parё tё saj nё skenėn muzikore nё njё koncert nё Barcelona, Spanjё, gjatё tё enjtes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jade Jagger ndjek hapat muzikor tė babait
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: