ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bukuroshja braziliane, fituese e “Supermodel of the World”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Bukuroshja braziliane, fituese e “Supermodel of the World”   Mon Jan 26 2009, 23:09Bukuroshja braziliane Tayane Leao ka dalё tё jetё fituesja e spektaklit “Ford Supermodel of the World”, qё u zhvillua tё shtunėn nё Budva.
Tayane Leao fitoi ēmimin prestigjioz, njё kontratё mode tё vlefshme 250 mijё dollarё. Prapa brazilianes kontrata fituan edhe pesё vajza tё tjera u zgjodhėn, nga tё cilat njėra fitoi kontratё 100 mijё dollarёshe, dhe tё tjerat nga 50 mijё dollarё.

Nё kёtё ceremoni morrёn pjesё modele nga 40 vende tё botёs, pёrfshirё edhe Shqipёrinё dhe Kosovёn. Shqipёria u pėrfaqėsua nga Dorela Hysi, ndėrsa Kosova nga Artnesa Krasniqi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bukuroshja braziliane, fituese e “Supermodel of the World”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: