ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Williams: Do t’i mposht Take That

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Williams: Do t’i mposht Take That   Mon Jan 26 2009, 23:18Ylli i muzikės pop, Robbie Williams, ёshtё zotuar se kurrė nuk do tё ribashkohet me ish-anёtarёt e grupit tё tij, “Take That”, dhe ёshtё i vendosur t’i mposhtё ata.
Krijuesi i hitit “Angels” ka punėsuar njё trajner personal si pjesё e tentimit tё tij pёr tё ringjallur karrierėn e tij solistike, bёn tё ditur tabloidi britanik News Of The World.

Dhe, ndryshe nga spekulimet, Williams ka thёnё se planet e tij tё sё ardhmen nuk e pёrfshijnё atё me ish-kolegёt, tё cilёt aktualisht po shijojnė rikthimin e suksesshėm.

“Kam plane tё cilat mё pёrfshijnё mua dhe askėnd tjetėr. Do t’i mposht ata nё top lista; do tё shes mё shumė incizime se ēdokush tjetėr”, raportohet tё ketė thёnё Williams.

Komentet e tij sigurisht se do t’i shqetёsojnё anėtarёt e “Take That”, tё cilёt kanё thёnё se ёshtё i mundshёm njё ribashkim me kёngёtarin nё vitin 2009.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Williams: Do t’i mposht Take That
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: