ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Shiu ndėrpret koncertin e Cornell

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Shiu ndėrpret koncertin e Cornell   Mon Jan 26 2009, 23:25Ish-frontmeni i "Audioslave" dhe "Soundgarden", Chris Cornell, ėshtė detyruar ta anulojė njė koncert nė Hollywood tė premten mbrėma, pėr shkak tė shiut.
Kėngėtari ėshtė dashur tė heqė dorė nga paraqitja e tij nė ambient tė hapur pėr shoun televiziv “Jimmy Kimmel Live!” kur njė stuhi e kishte goditur Los Angelesin, dhe ekspertė e sigurisė kishin thėnė se ėshtė shumė rrezik pėr t’u mbajtur koncerti.

Koncerti do tė mbahet nė njė datė tjetėr, ndėrsa Cornell ėshtė nisur drejt Evropės ku do tė performojė kėngėt nga albumi i ri “Scream”, i cili ėshtė produksion i Timbaland.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shiu ndėrpret koncertin e Cornell
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: