ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Beckham akuzohet nga paparaci

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Beckham akuzohet nga paparaci   Wed Jan 28 2009, 11:02


Njё paparaci i lėnduar ka akuzuar David Beckhamin nё gjykatėn e Los Angelesit, duke thёnё se futbollisti dhe truproja e tij e kanё rrahur atё.

Emicles Da Mata ka dėrguar njё akuzё nё gjykatėn e Los Angelesit, ku thotė se ylli i futbollit dhe truproja i tij, e kanё kanё sulmuar atё nё dhjetor tё vitit qё kaloi.

Da Mata e ka akuzuar Beckhamin pёr hyrje tё veturėn e tij, kapje tё kamerės dhe tentim pёr ta marrё atё nga ai.

Aktakuza po ashtu thotė se truproja e Beckham pastaj e ka goditur atё nё mёnyrё tё pёrsёritur, para se t’ia hedhё kamerёn nё njё kovė tё afėrt mbeturinash. Da Mata akuzon pёr agresion dhe goditje, si dhe pёr shqetėsim emocional.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Beckham akuzohet nga paparaci
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: