ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Bullock dėshiron foshnjė nč moshėn 44-vjeēare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Bullock dėshiron foshnjė nč moshėn 44-vjeēare   Thu Feb 12 2009, 12:59Aktorja Sandra Bullock, e cila ka ndihmuar burrin e saj, Jesse James, tё rritė tre fёmijёt e tij, shpreson se ajo nuk ёshtё shumё e moshuar pёr tё lindur fёmijёn e saj, dhe ka pėrjashtuar tё adoptojė ndonjė.

“Nuk kam pasur fёmijё biologjik. E kisha pėrjashtuar kёtё, dhe pastaj u takova me Jesse dhe e ringjalla sėrish kёtё dёshirё. Mendova, ‘Oh, ēfarė ndjenje’,”, ka thёnё Sandra.

“Kemi kuptuar se duhet tё kujdesemi pёr disa gjёra tjera nё planet sё pari. Nёse kam pritur kaq gjatё, ёshtё sepse kemi dёshiruar tё bёjmё gjёra tjera. Kurrё nuk ёshtё vonё”, ka shtuar aktorja 44-vjeēare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Bullock dėshiron foshnjė nč moshėn 44-vjeēare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: