ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Dobroshi: Ėshtė vėshtirė tė vlerėsosh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Dobroshi: Ėshtė vėshtirė tė vlerėsosh   Thu Feb 12 2009, 13:06Aktorja kosovare Arta Dobroshi, e cila ėshtė anėtare e jurisė nė garėn e filmave me metrazh tė shkurtėr nė Festivalin e 59-tė Ndėrkombėtar tė Filmit nė Berlin, ka pohuar se do tė mundohet tė gjykojė nė mėnyrėn mė tė mirė, pa paragjykime, pėr tė nxjerrė njė vlerėsim tė drejtė pėr filmat qė do t’i notojė.

“Ėshtė vėshtirė tė gjykohet. Kush jam unė qė duhet tė gjykojė dikė tjetėr? Veēse duhet”.

“Mundohem tė shoh se kush ėshtė mė i sinqertė, kush e ka treguar ngjarjen nė mėnyrė tė sinqertė, tė thjeshtė dhe njėkohėsisht krijuese. Sepse ėshtė shumė me rėndėsi se kush fiton e kush nuk fiton, ia ndryshojmė jetėn dikujt”.

“Pėrpiqem tė jem sa mė e ēelur dhe e sinqertė me veten. Si me qenė alien, pra jashtėtokėsore, ta shoh filmin pa paragjykime”, ka thėnė nė njė intervistė pėr “Deutsche Welle ”, aktorja e cila u bė e njohur nė Evropė me rolin e saj nė filmin “Heshtja e Lornės”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dobroshi: Ėshtė vėshtirė tė vlerėsosh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: