ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Moore dhe Adams afėr martesės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Moore dhe Adams afėr martesės   Thu Feb 12 2009, 13:11Kėngėtarja dhe aktorja Mandy Moore dhe rokeri Ryan Adams raportohet se janė fejuar nė mėnyrė tė befasishme.

Pak njerėz e dinin se dy yjet ishin nė lidhje sėrish, pasi romanca e tyre u prish gjatė vitit tė kaluar dhe Moore filloi tė del me ish-tė dashurin Adam 'DJ AM' Goldstein, i cili u rikuperua pas aksidentit me aeroplan.

Moore dhe Goldstein u ndanė nė dhjetor tė vitit tė kaluar dhe bukuroshja raportohet se shpejt ėshtė bashkuar me Adams.

Ylli i filmit “Saved” sė fundi ėshtė parė duke mbajtur njė unazė nė gishtin e martesės ndėrsa fejesėn e ka pohuar edhe njė mik i saj.

“Ajo ėshtė shumė e ngazėllyer... Ka qenė njė befasi e kėndshme pėr tė. Ajo ėshtė vėrtetė e lumtur”, ka thėnė burimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Moore dhe Adams afėr martesės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: