ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cruz: Aktrimi nė gjuhėn angleze torturues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cruz: Aktrimi nė gjuhėn angleze torturues   Thu Feb 12 2009, 21:46Aktorja spanjolle Penelope Cruz thotė se pёr tё ёshtё njё “torturė” e vėrtetё kur pėrpiqet tё aktrojё nё gjuhёn angleze.

Bukuroshja, e cila fitoi nё BAFTA Awards nё kategorinė aktorja mё e mirё nё rol dytėsor pёr rolin e saj nё filmin e Woody Allen, “Vicky Cristina Barcelona”, thotė se ajo e ka tё vėshtirė ta fsheh aksentin e saj nё rolet filmike.

“Kur isha nё shkollё tё lartё studioja frėngjishten dhe anglishten e mėsova vonё. Kur sё pari shkova nё Amerikё, bёja shumё gabime”, ka thёnё Cruz.

“Tash kam filluar tё ndjehem mё e relaksuar nё anglisht, por kam nevojё pёr mё shumё kohё dhe duhet tё punoj shumё nё kёtё aspekt. Kur nuk aktroj nё spanjisht ndjej njёfarё presioni. Ėshtё si torturё ndonjёherё kur pėrpiqem tё ēlirohem nga ai aksent”, ka shtuar spanjollja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruz: Aktrimi nė gjuhėn angleze torturues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: