ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Cruise dhe Washington nė njė film spiunėsh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Cruise dhe Washington nė njė film spiunėsh   Fri Feb 13 2009, 05:53Superyjet e Hollywoodit, Tom Cruise dhe Denzel Washington, po i bashkojnė forcat pėr tė aktruar nė njė film tė ri 'thriller', tė shkruar nga skenaristėt e trilogjisė "Bourne".

Dy aktorėt do tė luajnė spiunėt rivalė, tė cilėt bashkohen pėr tė shkatėrruar njė organizatė famėkeqe ne filmin “The Matarese Circle”, i cili bazohet nė librin e Robert Ludlum me titull tė njėjtė.

Producentėt pranė studios MGM janė duke planifikuar edhe vazhdimin e filmit, pasi qė tashmė kanė blerė tė drejtat e librit tė dytė tė Ludlum, “The Matarese Countdown”. Regjinė e filmit do ta bėjė David Cronenberg.

Ludlum ėshtė i njohur me shkrimin e librave nė tė cilat bazohen filmat e Matt Damon, “The Bourne Identity”, “The Bourne Supremacy” dhe “The Bourne Ultimatum”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cruise dhe Washington nė njė film spiunėsh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: