ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Swift: Do tė dashurohesha edhe me njė kamerier

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Swift: Do tė dashurohesha edhe me njė kamerier   Sun Feb 15 2009, 23:30Ylli i muzikės country, Taylor Swift, me kėnaqėsi do tė dilte me ndonjė kamerier nė Londėr.

19-vjeēarja thotė se ajo nuk ėshtė e brengosur kur ėshtė fjala pėr meshkujt, pėr aq kohė sa ata janė tėrheqės.

“Dua vetėm tė dal me njė person tė kėndshėm. Edhe nėse ai ėshtė kamerier nė Londėr. Nuk kam asgjė kundėr as pėr tė dalė me tė famshėm”, ka thėnė Swift.

“Prindėrit dhe menaxherėt e mi kurrė nuk mė kanė vendosur nė njė kafaz pėr tė mė ndaluar tė marr vendime tė gabuara. Gjithmonė kanė qenė vendimet e mia, dhe fajet kanė rėnė mbi mua”, ka shtuar kėngėtarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Swift: Do tė dashurohesha edhe me njė kamerier
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: