ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Beyonce: Kur dehem mė merr gjumi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Beyonce: Kur dehem mė merr gjumi   Sun Feb 15 2009, 23:38Ylli i muzikės r’n’b Beyonce Knowles thotė se ajo preferon verėn nga pijet alkoolike, por se nuk i pėlqen tė dehet pėr shkak se shndėrrohet nė njė person tė qetė dhe tė pėrgjumur.

“Nuk pi shpesh. Por, kur jam e dehur jam shumė e qetė dhe vetėm vėzhgoj dhe shkoj fle. Nuk mendoj se ėshtė shumė kėnaqėsi”, ka thėnė Beyonce.

Kėngėtarja 27-vjeēare po ashtu ėshtė zotuar se kurrė nuk ka marrė dhe nuk do tė marrė drogė.

“Gjithmonė them se nuk do ta bėj atė kurrė. Kurrė nuk kam parė njė person qė ka konsumuar dhe tė them, ‘Ou, dua ta bėj kėtė!’. Mendoj mė shumė se ‘pėr ta ėshtė mirė, por mua jo faleminderit. Do tė pi vetėm gotėn time me verė’,”, ka shtuar Beyonce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce: Kur dehem mė merr gjumi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: