ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rourke: Qentė e mi ishin gjithmonė me mua

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Rourke: Qentė e mi ishin gjithmonė me mua   Thu Feb 19 2009, 05:38Aktori i rikthyer nё skenё Mickey Rourke ka thёnё se qentė e tij ia kanё shpėtuar jetёn, duke i ndihmuar tё kalojё ditėt mё tё errėta tё jetёs sё tij.
“Gjithēka ndodhi rreth 14-vite mё parё... gruaja ishte larguar, karriera kishte pėrfunduar, paratė mungonin. Por, gjithmonё ka njё mёnyrё pёr tё dalё nga kjo. E kam ditur kёtё. Nuk doja tё isha atje, por nuk doja as ta vrisja veten. Doja thjesht tё prek sustėn dhe gjithēka tё zhdukej”, ka thanё aktori.

“Qentё ishin aty kur askush nuk ishte. Mendoj se nuk kam dalё nga shtėpia pёr katёr ose pesё muaj, fleja nё dysheme. Nuk kisha fёmijё dhe qentė ishin gjithēka pёr mua”, ka shtuar Rourke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rourke: Qentė e mi ishin gjithmonė me mua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: