ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Vajzat Bond bashkohen nė komedi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Vajzat Bond bashkohen nė komedi   Thu Feb 19 2009, 05:41Ish-aktoret e filmave James Bond, Jane Seymour dhe Denise Richards, janė bashkuar pёr tё realizuar njё komedi tё re.
Dy aktoret do tё paraqiten nё “Freeloaders”, ku Richards do tё luajё vetveten dhe Seymour njё personalitet tё pasur tё Hollwyoodit.

Richards luajti tё dashurёn e agjentit 007, Christmas Jones, nё filmin filmin “The World Is Not Enough”, krahas Pierse Brosnan, derisa Seymour ishte Solitaire nё filmin e Roger Moore, atё tё vitit 1973, “Live & Let Die”.

Dyshja po ashtu kanё edhe diēka tё pёrbashkёt. Richards ka nėnshkruar tё jetё pjesё e sezonit tё ardhshėm tё garės “Dancing With The Stars”, njё shou pjesё e tё cilit dikur kishte qenё edhe Seymour.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vajzat Bond bashkohen nė komedi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: