ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Madonna bėn publike lidhjen e saj?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Madonna bėn publike lidhjen e saj?   Sat Feb 21 2009, 02:16


Madonna planifikon ta bėjė publike lidhjen e saj me modelin brazilian, Jesus Luz, nė ceremoninė e ndarjes sė ēmimeve Oskar.

Kėngėtarja 50-vjeēare dėshiron tė paraqitet bashkė me modelin 22-vjeēar nė pasndejėn e ceremonisė Academy Awards, e cila do tė mbahet tė dielėn.

“Ajo dėshiron t’u japė fund spekulimeve dhe ka vendosur tė shkojė bashkė me tė nė ndejat para dhe pas ceremonisė, me qėllim qė t’i njoftojė tė gjithė me tė dashurin e saj tė ri”, ka thėnė njė burim pėr revistėn amerikane “OK!”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Madonna bėn publike lidhjen e saj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: