ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rihanna ėshtė martuar me Brown?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Rihanna ėshtė martuar me Brown?   Thu Mar 05 2009, 03:17Rihanna ka nxitur edhe mė shumė spekulime kinse ėshtė martuar me Chris Brown, pasi nuk i ka mohuar thashethemet e fundit tė njė tabloidi amerikan, i cili ka shkruar se ēifti ka bėrė njė martesė tė fshehtė.

Ēifti i porsaribashkuar kaloi vikendin sė bashku nė vilėn e reperit Sean 'Diddy' Combs' nė Miami tė Floridės, ndėrsa ata janė fotografuar sėrish sė bashku nė Los Angeles gjatė tė dielės mbrėma.

Revista”Star” ka njoftuar se Brown i ka propozuar martesė kėngėtares gjatė qėndrimit nė Florida dhe se Rihanna ka pranuar dhe pastaj ata e kanė organizuar njė ceremoni tė fshehtė martesore nė pronėn e Sean 'Diddy' Combs'.

Gazetarėt e “WENN” e kanė pyetur Rihannan pėr ta pohuar ose mohuar kėtė gjė, ndėrsa kėngėtarja e hitit “Umbrella”, nuk ka komentuar asgjė, suke lėnė ēdo mundėsi tė hapur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna ėshtė martuar me Brown?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: