ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Theron dėshiron role nė komedi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: Theron dėshiron role nė komedi   Thu Mar 05 2009, 21:20Aktorja Charlize Theron ėshtė e vendosur tė marrė pushim nga tė bėrit e filmave tė trishtueshėm, ashtu qė projekti i saj i ardhshėm do tė jetė njė komedi.

Aktorja nga Afrika e Jugut, e cila fitoi Oskar pėr paraqitjen e saj tė trishtuar nė filmin e vitit 2003, “Monster”, ėshtė e etur tė luajė role mė serioze dhe ka kėrkuar nga bosėt e Hollywoodit, ta caktojnė at nė ndonjė komedi ose muzikal.

“Po filloj tė kuptoj se nėse ka njė emėr femre nė skenarėt e trishtuar dhe fatkeq, emri im vjen i pari... por filmi i ardhshėm do tė jetė komedi”, ka thėnė aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Theron dėshiron role nė komedi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: