ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 De Niro dhe Pacino bashkohen pėr proces gjyqėsor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
riana
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 273
Reputation : -1
Registration date : 14/01/2008

MesazhTitulli: De Niro dhe Pacino bashkohen pėr proces gjyqėsor   Thu Mar 05 2009, 21:22Dyshja e famshme e aktorėve, Robert De Niro dhe Al Pacino, i kanė bashkuar sėrish forcat, por kėsaj pėr tė akuzuar krijuesit e filmit tė tyre tė fundit “Righteous Kill”, rreth debatit tė orės sė mbajtur nė film.

Gjatė xhirimeve tė dramės sė vitit 2008, Pacino mbante nė krah njė orė tė markės Tutima qė ka nxitur njė betejė legale mes producentėve tė filmit dhe pronarėve tė kompanisė.

Menaxherėt e shtėpisė produktive filmike Millennium kanė akuzuar drejtuesit e Tutima pėr mospagesė tė shumės prej 50,000 dollarėsh pėr njė paraqitje tre sekonda tė orėve tė tyre.

Tash tė dy aktorėt janė ngatėrruar nė rast, duke bėrė akuza kundėr kompanisė distributore tė filmave, Overture Films, duke thėnė se ata kurrė nuk kanė autorizuar ndonjė lidhje komerciale me kompaninė e orėve.

De Niro dhe Pacino kanė akuzuar producentėt pėr shkak se nuk i kanė informuar pėr marrėveshjen me Tutima, duke thėnė se ata nuk do tė pranonin kėtė plan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
De Niro dhe Pacino bashkohen pėr proces gjyqėsor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: