ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Grant: Familja tė krijohet mė herėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
dj-king
Fillestar
Fillestar


Numri i postimeve : 22
Reputation : 0
Registration date : 17/01/2010

MesazhTitulli: Grant: Familja tė krijohet mė herėt   Sun Jan 24 2010, 14:44



Grant: Familja tė krijohet mė herėt
Hugh Grant mendon se ēiftet duhet tė kenė fėmijė mė herėt dhe jo tė presin “momentin duhur”.
Aktori 49-vjeēar, i cili nuk ka qenė asnjėherė i martuar dhe nuk ka fėmijė, mendon se ėshtė ide e mirė qė tė ndėrtohet familja nė moshė mė tė re, para se tė krijohet pikėpamje cinike ndaj jetės shtėpiake dhe ndaj martesės si “njė trillim i gabuar”.

“Nuk janė vetėm meshkujt ata qė nuk duan tė kenė fėmijė menjėherė. Shumė femra nuk duan tė bėhen nėna tė reja. Mendoj se kjo ėshtė e gabuar”.

“Unė kam shumė kushėri nė Skoci, ku njerėzit jetojnė njėsoj sikur nė vitet e pesėdhjeta. Kushėrirat e mia, tė gjitha janė martuar nė moshė 19 ose 20 vjeēare. Nuk mendoj se kjo ėshtė diēka e keqe...”, ka thėnė aktori. /Telegrafi


Grant: Familja tė krijohet mė herėt
Hugh Grant mendon se ēiftet duhet tė kenė fėmijė mė herėt dhe jo tė presin “momentin duhur”.
Aktori 49-vjeēar, i cili nuk ka qenė asnjėherė i martuar dhe nuk ka fėmijė, mendon se ėshtė ide e mirė qė tė ndėrtohet familja nė moshė mė tė re, para se tė krijohet pikėpamje cinike ndaj jetės shtėpiake dhe ndaj martesės si “njė trillim i gabuar”.

“Nuk janė vetėm meshkujt ata qė nuk duan tė kenė fėmijė menjėherė. Shumė femra nuk duan tė bėhen nėna tė reja. Mendoj se kjo ėshtė e gabuar”.

“Unė kam shumė kushėri nė Skoci, ku njerėzit jetojnė njėsoj sikur nė vitet e pesėdhjeta. Kushėrirat e mia, tė gjitha janė martuar nė moshė 19 ose 20 vjeēare. Nuk mendoj se kjo ėshtė diēka e keqe...”, ka thėnė aktori. /Telegrafi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Grant: Familja tė krijohet mė herėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: