ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ndėrron jetė Besian Idrizaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Ndėrron jetė Besian Idrizaj   Sat May 29 2010, 11:17

Besian Idrizaj, Foto: Sportsphoto
Lojtari i Swansea dhe njėri nga talentėt mė tė mėdhenj tė futbollit nė Austri, Besian Idrizaj, ka ndėrruar jetė nė moshė 22-vjeēare nė shtėpinė e prindėrve tė tij nė Linz.

Idrizaj, ish-lojtar i kombėtares sė Austrisė U-21, ka ndėrruar jetė nė gjumė tė premten nė mbrėmje qė besohet tė ketė qenė pasojė e infarktit nė zemėr, megjithėse shkaktari i saktė i vdekjes ende nuk ėshtė konfirmuar.


Sulmuesi, i cili iu bashkua Swanseas nė gusht tė vitit 2009, mė herėt kaloi tre vite te Liverpooli. Ai ka qenė i huazuar te Luton dhe Crystal Palace, para se tė transferohej nė Gjermani dhe Austri.


Nė vitin 2008 ai iu nėnshtrua disa testeve, pasi kishte kolabuar dy herė gjatė ndeshjeve, mirėpo nė mars pati deklaruar se problemet shėndetėsore janė pas tij. /Telegrafi/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Ndėrron jetė Besian Idrizaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: