ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Brand mė i shėndetshėm me Perryn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Brand mė i shėndetshėm me Perryn   Wed Jun 09 2010, 07:30

Katy dhe Russel, Foto: Getty Images
Komiku britanik Russell Brand ėshtė mė i shėndetshėm dhe mė i pėrgatitur fizikisht qė prej se ėshtė nė lidhje me Katy Perryn, pėr arsye se ai ka mė shumė kohė pėr tė shkuar nė palestėr, sepse ėshtė nė lidhje me vetėm njė femėr.

duket tė ketė vendosur tė jetojė vetėm me Katy Perryn, ndėrsa dėshiron tė martohet me tė. Ai thotė se ka mė shumė kohė tani me vetėm njė tė dashur.


“Unė e njoha atė qė nė momentin kur e pashė. Instinkti im ishte qė doja ta ndryshoja veten, jo atė. Mendoj se kjo ėshtė njė gjė shumė pozitive…, sepse kam mė shumė kohė pėr tė ushtruar nė palestėr. Joga, ushtrim nė palestėr, ping-pong…njė prej gjėrave mė tė mira ėshtė qė kjo ėshtė njė gjė e vazhdueshme”, deklaroi Brand.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Brand mė i shėndetshėm me Perryn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: